Epoksi Firması

Epoksi Firması, epoksi zemin kaplama işini üstlenen yüklenici firmaya denir. Epoksi reçinesini, uygun zemine, uygun miktarda, uygun durumda iken döküp düzelten ve işi bitiren firmaya epoksi firması denir. Kimi epoksi kaplama firmaları malzeme ve işçiliğe birlikte fiyatlandırma yaparken kimi epoksi firması işçilik bedelini talep ederek epoksi malzemesini sizin satın almanızı talep edebilir. Genellikle ülkemizde epoksi firması hem malzemeyi temin eder hem de malzemenin uygulanması için gerekli olan işçiliği yapar. Epoksi kaplama firması epoksi yapılacak zeminin düzeltilmesi, temizlenmesi, uygulanması kontrollerini gerçekleştirir.

Epoksi firması

Epoksi firması

Epoksi firması nasıl çalışır?

Epoksi firması nasıl çalışır sorusuna verilecek en net cevap titizlikle çalışır olmalı. Epoksi reçinesi gerçekten güçlü bir malzeme, bu güçlü malzemeyi profesyonel bir firma ile yaptırmak çok önemli. Epoksi kaplama firması ile iletişime geçtiğinizde öncelikle size danışmanlık yapar. Zemin hakkında bilgi alır, nereye ne tür bir malzemenin ne kadar uygulanacağını size söyler. Anlaşma yapıldığında da işin uygulama kısmına geçilir.

Epoksi yapılacak yer işlem yapılmadan önce incelenir. Zemin ıslak ise kurutulur. Zeminin dengesi bozulmuş ise yeniden dengelenmesi sağlanır. Genellikle beton zeminler parçalanarak pürüzlü ve çukurlu hale gelir. Bu durumun düzelmesi için yeniden beton uygulanır ve şap atılır. Kuruyan beton zemin dengeye kavuştuktan sonra epoksi uygulaması yapılır. Epoksi uygulanan zemin kuruduktan sonra teslim edilir.

Zemin kontrolü bakımından önemli bir konu ise zeminin rutubetli ve tozlu olup olmadığıdır. Tozlu ve kirli zemin üzerine epoksi kaplaması yapılmaz. Epoksi zemin kaplama işlemi temiz ve kuru zemin üzerine yapılır. Zemin tozlu ve kirli ise iyice temilenir, kurutulur, dengelenir ve epoksi reçinesi dikkatli bir şekilde epoksi zemin kaplama firması tarafından uygulanır.

Epoksi zemin kaplama aşamaları,

Epoksi zemin kaplama işlemi bir çok önemli aşamalardan oluşur. Bu yukarıda anlattığımız işlemlerin tümü tüm epoksi kaplanan zeminler için geçerlidir. Tüm epoksi uygulama çeşitleri için geçerli bir işlemdir. Epoksi uygulaması bir çok farklı zemine yapılabilir. Mesela teras katları, mesela bir bodrum katı, market depoları, market zeminleri, havaalanı pistleri, ambarlar, spor salonları, spor sahaları, otopark zeminleri epoksi kaplaması için uygun yerlerdir. Ülkemizde epoksi kaplama işi genellikle bu yerlerde yapılır. Son yıllarda epoksi kaplama malzemesinin gücünü keşfeden halkımız 3d epoksi dediğimiz resimli, desenli epoksileri banyo ve mutfak zeminlerine yaptırma konusunda istekli. Son yıllarda banyosunun zeminine deniz manzarası yaptıran, mutfak zeminine desenli epoksi yaptıran müşterilerimizin sayısı artıyor. İş yerlerinde toplantı salonu, yemekhane zemini ve benzeri alanlara da epoksi zemin kaplama taleplerinin olduğunu görüyoruz. Profesyonel bir epoksi firması olarak tüm bu taleplerinizi profesyonellikle karşılıyoruz. Her geçen gün ustalaşan ve büyüyen ekibimiz tüm kişi ve kurumların talebine yetişebiliyor.

Epoksi zemin kaplama taleplerinizi iletişim numaralarımızı arayarak iletebilirsiniz. Talep formu sayfamızdan talep formu doldurabilirsiniz.

Epoksi kaplamacı facebook sayfamız için burayı tıklayın.

Epoksi zemin kaplama web sitemizdeki iletişim sayfamız için burayı tıklayın.

Epoksi kaplamacı web sitemizdeki talep formu sayfamız için burayı tıklayın.